Hotline
0 552 860 2222
İzmir Caddesi Necip Bey Apartmanı No : 22 Kat, 06640 Çankaya/Ankara
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

matematikkursu.com sitemiz Türkiye Geneli Matematik branşında kurs ve özel ders almak isteyen kişiler ile matematik branşında uzmanlaşmış özel ders veren eğitimci öğretmenleri doğrudan bir araya getirme amacıyla kurulmuştur.

Türkiye’nin bütün illerinde ve ilçelerinde hizmet veren projemizde dilediğiniz gibi kursunuzu tanıtabilir, profil oluşturabilir ve özel ders verebilirsiniz. Projemiz Türkiye’de ilk defa matematik öğretmenlerinin veya eğitmenlerin kurslarını tanıttıkları videoları yüklemesiyle dikkat çekmektedir. Kursumuza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin kurumunu daha iyi tanıyıp karar vermeleri hızlanmaktadır. Aynı zamanda konuma göre en yakın öğretmenlere ulaşmak sitemizin diğer önemli bir özelliğidir. Bu özellik sayesinde ders almak isteyenler, konumlarına en yakın öğretmenlere ulaşabilir ve onlardan ders alabilirler.

Matematik Kursu ve Kurslarını tanıtmak isteyen kurumlar, sisteme üye olup kurumlarını tanıtmamızı talep edebilirler. Kurslarımızdan yararlanmak isteyen öğrenciler konumuna en yakın kurslara ulaşarak kurs ve özel ders almak istediği öğretmeni seçip, “Ders Talebinde Bulun” kısmından doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirler.

Saygı ve sevgilerimizle.

Kurs ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: