Instagram
Pinterest

LinkedIn

Twitter

Youtube

WhatsApp

Facebook

11. Sınıf Matematik Kursu - Matematik Kursu

İlan Bilgileri

Başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmek istiyorsanız 11. sınıf matematik kursu araştırması yapmalısınız. Her öğretmenin aynı verimlilikte matematik anlatmasını beklemeniz güçtür.

Bilindiği üzere 11. sınıf, alan seçiminin yapıldığı senedir. Yani bir öğrenci sözel, dil, eşit ağırlık ve sayısal bölümlerinden birini seçmek zorundadır. Sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinden birini seçen öğrenciler zaman kaybetmeden 11. sınıf matematik kursu almaya başlar. Çünkü alan denemelerinde 11. sınıf matematiği sıralamada üste taşınmalarını sağlar.

11-sinif-matematik-kursu-verenler

11. Sınıf Matematik Kursunda Kalite

Üniversite sınavına hazırlık süreci genelde 11. sınıf itibariyle olur. Öğrenciler geçmiş senelerdeki eksiklerini kapatır ve seçtiği alana uygun derslere çalışmaya başlar. Son sınıfta daha fazla yük taşımak istemeyen öğrenciler ise 11. sınıf matematik kursu alarak konularının büyük bir kısmını bitirir. Bu da üniversite sınavında hedefe daha kolay ulaşılmasına yardımcı olur.

Araştırma yapmadan kurs merkezi seçen birçok öğrenci sınavlarında başarısız olmuş ve hedefine ulaşamamıştır. Kötü bir gelecek yaşamamak adına matematik kursunu ve öğretmenlerini araştırmanız gerekir.

Kaliteli bir 11. Sınıf matematik kursu öğrenci odaklı çalışma programları hazırlar. Öğrenciye özel hazırlanan çalışma programı her kurs merkezinde yapılması gereken bir yöntemdir. Çünkü bütün öğrencilerin matematikte eksik olduğu konu farklıdır. Kişiye özel matematik çalışma programı hazırlanması, öğrencinin daha bilinçli ve emin bir şekilde sınava hazırlanması açısından yol göstericidir.

  1. Sınıf Matematik Kursunda Kişiye Özel Çalışma Programı

Kaliteli olmayan 11. Sınıf matematik kursu genelde bütün öğrencilere aynı yoğunlukta çalışma programı sunar. Fakat bilirkişi olan rehberlik öğretmenleri bunun yanlış olduğunu yıllardır dile getirir. Çünkü her öğrencinin anlama kapasitesi ve matematikte eksik olduğu konu farklıdır. Bu sebeple kaliteli olmayan ve sürekli aynı çalışma programı üzerinde ilerleyen matematik kurslarını tercih etmemelisiniz.

AYT sınavında başarı elde etmek isteyen her öğrencinin kişiselleştirilmiş matematik programlarıyla çalışması gerekir. Eğitim alanında uzman olan kişiler öğrenme süresine, yaşam koşullarına ve eksik olan konulara göre matematik çalışma programı oluşturulmasını önerir. Siz de tavsiyeleri göz önünde bulundurarak 11. sınıf matematik kursu seçmelisiniz.

İletişim bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Online Matematik kursu facebook sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer İlanlar